Agencja SEM / SEO SEMPIRE www.sempire.pl

SEMPIRE Poznań - pozycjonowanie stron www i sklepów - sprawnie, szybko i bezpiecznie


Reklama w internecie - sprawny marketing online z SEMPIRE

Agencja reklamowa SEMPIRE specjalizuje się w marketingu internetowym. Zastanawiasz się, jaka firma pozycjonerska będzie idealnym wyborem? My przygotujemy specjalnie dla Twojej strony firmowej lub sklepu internetowego indywidualną strategię reklamową, która przyniesie wymierne efekty. Oferowana reklama na Google to zarówno pozycjonowanie w wynikach naturalnych, jak i linki sponsorowane, które pozwalają idealnie dopasować komunikaty do grupy docelowej. Zajmujemy się również budową wizerunku marki poprzez content marketing oraz prowadzimy szkolenia z zakresu SEO i SEM.

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach Google

Jedną z usług w naszej ofercie jest pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych. W SEMPIRE Zapewniamy skuteczne pozycjonowanie stron firmowych witryn, blogów, portali (informacyjne, tematyczne, specjalistyczne) oraz sklepów online. Usługa ta obejmuje dobór najlepszych słów kluczowych (frazy ogólne, tematyczne, typu long tail), optymalizację strony, link building, bieżącą analizę wyników oraz raportowanie. Pozycjonowanie stron internetowych – cena oferowana przez naszą agencję jest elastyczna, ponieważ koszt kampanii dopasowujemy do konkurencyjności fraz oraz innych indywidualnych czynników.

Google Adwords - Linki sponsorowane tu i teraz

Jako firma posiadająca ponad 8-letnie doświadczenie w dziedzinie SEM oferujemy kompleksowe planowanie, projektowanie, wdrażanie i monitoring kampanii Google AdWords. Naszą specjalnością jest reklama tekstowa oraz reklama display. Dbamy, aby zaprojektowane banery i komunikaty przykuwały uwagę Internautów, a jednocześnie były dopasowane do identyfikacji wizualnej marki. Reklama strony w Google z naszą agencją to także reklama kontekstowa, Zakupy Google oraz inne popularne formy promocji online.

Audyty SEO - szczegółowa analiza stron www

Pracownicy Agencji SEO SEMPIRE posiadają duże doświadczenie w audytach stron internetowych pod kątem ich widoczności w wyszukiwarkach. Kryteria jakie obejmuje SEO audyt stron internetowych obejmują szczegółową analizę witryny – m.in. tytuły i nagłówki, odpowiednią indeksację i widoczność dla robotów Google, prędkość ładowania się strony czy wersje językowe. Optymalizacja www na podstawie wytycznych zawartych w dokumencie PDF z wynikami audytu jest szybka i skuteczna, dlatego usługę tę często zamawiają programiści oraz firmy działające w sektorze SEO i SEM.

Content Marketing - wartościowa treść dla Twoich potencjalnych klientów

Wszystkim naszym Klientom zamawiającym usługi SEO polecamy także marketing treści. Content marketing w Polsce zdobywa coraz szerszą popularność, ponieważ pozwala nie tylko podnieść pozycję stron w wyszukiwarkach, ale i zbudować wizerunek marki jako eksperta w swojej dziedzinie oraz zgromadzić wokół niej stałych odbiorców. Pozycjonowanie stron w Internecie wsparte dostarczaniem wartościowych treści (artykuły eksperckie, porady, webinary, ikonografika) to działania, które dają długofalowy efekt.

Masz pytania z SEO / SEM - wykorzystaj możliwość konsultacji ze specjalistami

Agencja marketingu internetowego SEMPIRE świadczy usługi doradcze oraz organizuje i prowadzi szkolenia. W ofercie posiadamy kurs SEO, który pozwala zdobyć szczegółowe informacje na temat technik skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Uczestnicy szkolenia poznają narzędzia do analityki i doboru fraz, wymogi stawiane przez Google oraz sprawdzone rozwiązania pozwalające zwiększyć widoczność adresu w wyszukiwarkach.

Firma pozycjonerska SEMPIRE - sprawdź nas!

Chcesz w pełni wykorzystać potencjał reklamowy jaki daje Internet? Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że profesjonalne pozycjonowanie strony z Agencją SEM SEMPIRE to trafiona inwestycja. Dużym zainteresowaniem Klientów cieszy się także nasza reklama w Internecie poprzez linki sponsorowane, które już wielu sklepom i firmom pozwoliły skutecznie wypromować markę i zwiększyć zyski. Skontaktuj się z doradcą SEMPIRE,a specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualną ofertę.

https://www.sempire.pl/

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Telefon: +48613332211
Dąbrowskiego 77A
60-529Poznań
wielkopolskie
WWW:


Otwarte:
Pon. - Pią. 8:00-16:00